Post Info TOPIC: qa mendoni per vajzen qe osht inqizu me tel tu e bo at pun me frajerin e vet
kiki

Date:
qa mendoni per vajzen qe osht inqizu me tel tu e bo at pun me frajerin e vet
Permalink   


a menoni qe ka faj kjo qupa qe ka leju a ai kastraveci qe ka inqizu e qe e ka qkep kishe e bona nomin

__________________
Prishtinalee

Date:
Permalink   

Valla bre, ropt ia kisha qi atij majmunit qe e ka qit at inqizim "ne treg te lire". Se qe kan bo seks, e qe jon gjiru, ajo osht krejt normale. It's their private thing.

__________________
anonim

Date:
Permalink   

une vetem muj me thon me at sen qi ka bo njeri seks e don me tregu ja qifsha kllosharin e nones sbon ashtu se per sex ska njeri qi ska bo sex

__________________
anti-Peqanc

Date:
Permalink   

Ia kisha qi familen - Pejan mo

__________________
haxhiu

Date:
Permalink   

    e   qysh more gjinja bojn ksi sene me ja shti ne goje e robt .......__________________
adriatiku

Date:
Permalink   

qka me than tjeter,zoti inshallah ja bjen ,kete pune ne krye ,qe ti ndodh keshtu diqka motres ose qikes vet....... __________________
Pej

Date:
Permalink   

ajo qika ka faj se ngan mas pareve e mas seneve qysh osht aj djali ,po qashtu po ngajn tanat tash po nejse. e aj djali e ka bo ni gabim shum te madh sa qe osht bo me i nxjerr flok.. po von tash. e sa i perket qati Anti-pecanas ti vlla shkruje shqip bre ta qifsha shkaun e non's po ju mashkujt e prishtines jeni si pidha ,kullera mo kur po ju vjen voja te bytha hajde pejan se me ka rre njoni kape rrema. ahhahaha Xenini te pershendes vlla per ket web fenomenal

__________________
Prishtinalija

Date:
Permalink   

OOOOOOOOOOO ti anti-Peqanc mos i shaj njerzit qka karin ki qe jau ki inati pejonve, une vet jom prishtinas edhe i du se jon cara tipa kavalera mafi jon une per veti po foli jon edhe njerz shum te mir nese je i mir me ta eeeeee nese je i keq me ta ti qijn robt 5 pare si jepin me ta marr shpirtin. e ati mashkllit se ja ka shpernda klipin e asej pejanes ja kisha qi zdalin e robt e krejt qka i ka bre mos paft dit te mir me sy.

__________________
luli

Date:
Permalink   

a e dini o burra se sa kalori i harxhon shqiptari kur qin?


i harxhon 1000 kalori.


tuj qi i harxhon 100 kalori,e masi t qin i harxhon 900 kalori tjera tuj u kallxu shokve.....hahahahah


qasi kari i shtimes u kon ky pejan muti.__________________
26 Marsi

Date:
Permalink   

Njerz edhe mu me erdh rendi ta shoh at klip edhe ne UK e qe nuk mu duk aspak funny kur morra vesh se qa ka ndodh ma vone.
Por sidoqofte prap secili per veti dhe nuk osht bo nojfar burrnie me ket gjest,
Xenin kam bindje se je King per Website deri tash qa kom pa, congratulation,
Vllazni per me mrri diqka mire duhet me bo diqka mire,
Per mendim temin ky tipi kurgjo nuk ka bo perpos nje shfryerje e ndjenjave po me nje pravij qe ia ka bo bajat jeten,
Mendoi ashtu,


Tung nga UK,


 __________________
bujari

Date:
Permalink   

kiki wrote:


a menoni qe ka faj kjo qupa qe ka leju a ai kastraveci qe ka inqizu e qe e ka qkep kishe e bona nomin

O atij qe ka ingjizue robt ne pidhe ja qifsha ja qifsha qka i pshurrin cuce e ishalla dele naj pidhe nanen e ja qete motren ja gruan tu ja marre ne goje bre te gjallte e te dektit ja qifsha po ai nuk ishe normal ja nuk ka ba kurre sex

__________________
kinezi

Date:
Permalink   

Une mendoj se vajza nuk ka pase arsye me ik prej shtepise. E nese bash duhet me ja shajt ropt dikujna duhet me ja shajt mentalitetit dyfytyresh te gjinve te shtepis te asaj vajze dhe te shoqnise se saj, respektivisht te krejt shoqnise se kalbur kosovare.


Cka raki po mendoni more ju? Qe qika nuk ka me u qi me 16-17 vjet a? Jav qifsha dyfytyrshat e mutit. Hajt tash nisjani me i eduku thmit, motrat, vllaznit, nanat dhe babat qe mos me u qi. Muni me i eduku edhe mos me u dhi, nisoj i bjen.__________________
beni

Date:
Permalink   

ati tipit qe e ka bo at klipin... ska nevoj as ne none t veten me ju kthy aja pune as ne moter as kerkah..


se tash mas kti akti qe e ka bo aj.. i kthehet shum en psiqiken e tij personale.. qe bohet me lujt mansh edhe i shpaguhet aja prej ati nalt, qe nuk din kah me gjet qare..__________________
robt

Date:
Permalink   

Ah ati tetekit robt qe i pshurrin kacul pa ja qi mos metsha pa dallim moshe ati muti bre ja mytsha nanen me lagraq .

__________________
miloti

Date:
Permalink   

  ooooooooooo ju qifsha me nona ti qe e ka qit se nuk ka qi kurr e ka thon te tregoj mentalitetin e ti bre ja qifsha qato nana e motrat ja qkerdhevfsha bre majmuni i thift klloshar se ska kush me ja qi mamin se nuk ish shpre aj ashtu bre  motr.......ja qifsha

__________________
KALI

Date:
Permalink   

O SA MIR TA KA BER SE TE KA INGIZU NE TEL HAAAHAHHAHAH

BRAVO I KOFT SE MAFI KUKA:


__________________
Perkthyesi

Date:
Permalink   

Sa keq qe perendia ja ka dhene gjithekujt organin mashkullor. Dobesi e  madhe per ate peron qe ka be ashtu dhe ka prishur jeten vajzes,kur e dijme te gjithe se seksi oral eshte pjese e jetes.

__________________
ferizajlija

Date:
Permalink   

aaaaaaaaaaa qa mendoj????? ju ka qiiiiiiiiiiii nana asj vajzes si mir....???? ko me majt mend per shum koh??? e sa i perket ati *k....*  kur bahen tuli far klloshari me telefon >>>> popoll i mbrababetur?? :biggrin::

__________________
Ti

Date:
Permalink   

kiki wrote:


a menoni qe ka faj kjo qupa qe ka leju a ai kastraveci qe ka inqizu e qe e ka qkep kishe e bona nomin

Njerz nuk e kom kuptu se qfar i ka ndodh asaj vajzes ma vone, a osht akoma gjall, se ndoshta edhe po pyes palidhje po ktu kerkush nuk e ka bo te kjart se qa ka ndodh ma vone,

__________________
anti- Peqanc - PLIS!!!

Date:
Permalink   

Prishtinalija wrote:


OOOOOOOOOOO ti anti-Peqanc mos i shaj njerzit qka karin ki qe jau ki inati pejonve, une vet jom prishtinas edhe i du se jon cara tipa kavalera mafi jon une per veti po foli jon edhe njerz shum te mir nese je i mir me ta eeeeee nese je i keq me ta ti qijn robt 5 pare si jepin me ta marr shpirtin. e ati mashkllit se ja ka shpernda klipin e asej pejanes ja kisha qi zdalin e robt e krejt qka i ka bre mos paft dit te mir me sy.


Nese i don pejant qaq shum, pse s'po shkon me ia marr n'goj najnjonit edhe ai me t'inqizu me mobill??? E ti n'kofsh Prishtinali, une jom eskimez. Garant je pejan, edhe je i kompleksum me tregu qe je pejan (si zakonisht)


Ec tash shko inqizo none tonde me mobill kah ia merr halles tonde n'goje__________________
Big Poppa

Date:
Permalink   

O njerez... a ka mundesi me pa klipin, po i lexoj komentet po spo di cka me thone mbase nuk e kom pa klipin...!

__________________
uki

Date:
Permalink   

mendoj se qika ska faj,e ka pas frajer more edhe ku e ka dit qika qe ja kthen ashtu,garant i ka besu.Gjynah valla femnat e sodit se qaq ka perparu teknologjia saqe po duhet njeri as qat pun mos me bo, ja para se me bo me kontrollu frajen me asi elmente te kforit,nejse, e taij kllosharit skeni nevoj me ja sha as motren as nonen se garant ato skan faj per kete katastrof gjest te tij, po at tipin duhet me marr naj mashkull e me shti me ja marr tash aj ngoj , edhe me inqizu, e masnej atij i bjen ne kry se qa ka bo, kllosharin e nones

__________________
qendresa

Date:
Permalink   

une shum pe ndihem keq me rastin  e asaj vajze  ne femrat nuk kemi faj as pak sepse nuk e dijim ma shkur me kend kemi pun e e dyta ajo esht dobsi e mashkullit qe bash qashtu e qet nje femen posht.e po te kish qen une en ved te sej ateher nuk isha zhduk po ja kisha jap peshkeshin qe e kish meritu mas shumti kaqqqqqqq

__________________
gjakovarja

Date:
Permalink   

keq shum sepse jemi femna edhe nuk esht mir nese tipi ja ban femnes vet at inqizim na jemi te pa fajshme.nese tipi  im kish me  ma bo at une e kisha .................. at e kish meritu kaq

__________________
G-LAND-G

Date:
Permalink   

kiki wrote:


a menoni qe ka faj kjo qupa qe ka leju a ai kastraveci qe ka inqizu e qe e ka qkep kishe e bona nomin

Hej a e dini cka. Ajo koka kon krejt trullejk se mu pas kon pak ma e meqme e ksih lajmru edhe ai i kish honger do vjet te mira ne burg. Po sa te vazhdoj kshtu mos me i lajmru rastet edhe dhuna mbi to vazhdon..normal

__________________
mineral waser

Date:
Permalink   

une mendoj qe vajza     ka bo gabim dhe tash esht deshprue  dhe e ka hap gojen  kishe  u bo kjameti e aj far fylli i cerna gores  paska bo gbaim shum ce koka frye me at video po prej atyne nejrzev sik edh cka me prit  ma zi  problemi shum serioz se jetojm me njevend shum te vogel e ce pordha ma e vockel ndegjohet te  endlindjen

__________________
koki

Date:
Permalink   

mineral waser wrote:


une mendoj qe vajza     ka bo gabim dhe tash esht deshprue  dhe e ka hap gojen  kishe  u bo kjameti e aj far fylli i cerna gores  paska bo gbaim shum ce koka frye me at video po prej atyne nejrzev sik edh cka me prit  ma zi  problemi shum serioz se jetojm me njevend shum te vogel e ce pordha ma e vockel ndegjohet te  endlindjen

ej a pom tregon ku me e pa qat klipin be burr se per keq keq ja paska bo sa ska mo veq nime kalavesh koka kon kush ja paska bo qato

__________________
slovenia

Date:
Permalink   

kiki wrote:


a menoni qe ka faj kjo qupa qe ka leju a ai kastraveci qe ka inqizu e qe e ka qkep kishe e bona nomin

ej po ju shkruj oi slo edhe po ju thom qe  katastrof ja kan bo te dyt se jo njoini po a pom tregon ku me e pa qat spot najkush

__________________
PRIZRENI

Date:
Permalink   

O KUSH PO THOT QI VEQ FRAJERAT I KAN FAJET PER KREJT SENET!!!


BON VAKI NE KET RAST FRAJERI ASHTE VIKTIM!


EDHE AJO KURVA MOS TE MENDON QI E KAA BO NOMIN, QI KA PAS MUNDSI NI MASHKULLI ME JA PA AT SENIN, E MASNEJ EDHE KA MUJT ME INQIZU DHE JA KA TREGU SHOQNIS,


 __________________
prishtiasja

Date:
Permalink   

une me kon ne ven te sa j ai skis honger uk mo veq dhe 

 __________________
xix

Date:
Permalink   

oooooo budall,gllup kana kon qaj qe e paska bo at ka mendu se pale qka ka bo mesiguri ka qen naj selak per spari her ka qi femen, ku muj me e pa qat videoklip bash pom interesojka   hhehehehhe klm

__________________
serumi

Date:
Permalink   

o njerzimmmmmmm che piu tregoi ni sen ni tip e ka pas emrin wisar edhe ai e ka chi phemnen e wet aio wirgjine edhe e ka chi edhe tipi e ka inchizu  ka shku tnesermen edhe ia ka tregu shokit twet edhe ai shoki i wet i ka thon choma ai ia ka chu edhe kur e ka pa ni dit ai shoki i wet ket phemnen e kti wisari i ka thon chysh moi tka chi nthob ty wisari paramendoni tash sa i wien ran mi thon phemnes chashtu ia kisha chi tdekmit nwor ati tipi chi i bon kto sene :S

respect per phemna:ashamed

__________________
IRA

Date:
Permalink   

hmm per ket pytje paska mfajt pergjigjje e kuptova rastion si ka qen...shum dobesi e madhe paska ken gjesti atij tipit une per her te par pe ndi ket rast e disa e pasket pa edhe klipin por pom vjen qudi nese ka mundesi dikush me tregu si keni pas mundesi me pas ate??? dhe a din kush gje per at femren masnej qa ka ndodh me to???

__________________
IRA

Date:
Permalink   

IRA wrote:

hmm per ket pytje paska mfajt pergjigjje e kuptova rastion si ka qen...shum dobesi e madhe paska ken gjesti atij tipit une per her te par pe ndi ket rast e disa e pasket pa edhe klipin por pom vjen qudi nese ka mundesi dikush me tregu si keni pas mundesi me pa ate??? dhe a din kush gje per at femren masnej qa ka ndodh me to???__________________
zeshkani

Date:
Permalink   

Une   sipas  mendimit tim  po  flas   se  jaka  ba  mir  shum  se   femnat  e  sodit  e lypin  keshtu  mejav  ba  se  mendojn   qe  marshiqt  e   shqiptar  jan  sikur  te  EUROPES  amo  no  se  femna  duhet  me  qen  gjith  nje  sikur  ka  qen  deri  me tani  tek  SHQIPTARET  .

__________________
kari i qikes jma une

Date:
Permalink   

une me kan n evet te saj jai ski honge uk  mo veq edhe


__________________
besa

Date:
Permalink   

Une sipas mendimit tim po flas se jaka ba mir shum se femnat e sodit e lypin keshtu mejav ba se mendojn qe marshiqt e shqiptar jan sikur te EUROPES amo no se femna duhet me qen gjith nje sikur ka qen deri me tani tek SHQIPTARET .__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

anti-Peqanc wrote:

Ia kisha qi familen - Pejan mo__________________
karin ma hani,ju

Date:
Permalink   

kinezi wrote:

Une mendoj se vajza nuk ka pase arsye me ik prej shtepise. E nese bash duhet me ja shajt ropt dikujna duhet me ja shajt mentalitetit dyfytyresh te gjinve te shtepis te asaj vajze dhe te shoqnise se saj, respektivisht te krejt shoqnise se kalbur kosovare.


Cka raki po mendoni more ju? Qe qika nuk ka me u qi me 16-17 vjet a? Jav qifsha dyfytyrshat e mutit. Hajt tash nisjani me i eduku thmit, motrat, vllaznit, nanat dhe babat qe mos me u qi. Muni me i eduku edhe mos me u dhi, nisoj i bjen.__________________
Anonymous

Date:
kush osht e interesune per mu martu net e merr add tem edhe net tregon se uen jan nga ks po jetoj ne ita
Permalink   


 

kush osht e interesune   per mu martu   net  e merr  add  tem ari_5_zemer@msn.com  edhe  net  tregon   qe  don mu martu


__________________
Cali

Date:
RE: qa mendoni per vajzen qe osht inqizu me tel tu e bo at pun me frajerin e vet
Permalink   


kiki wrote:

a menoni qe ka faj kjo qupa qe ka leju a ai kastraveci qe ka inqizu e qe e ka qkep kishe e bona nominspo shohe more foto kerkund une nje her__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

o zot qa e kisha qi ne thob disbelief

__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

kiki wrote:

a menoni qe ka faj kjo qupa qe ka leju a ai kastraveci qe ka inqizu e qe e ka qkep kishe e bona nomin
 nuk ban bre kshtu asht pa lidhje shum me inqizu valla__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

Anonymous wrote:

kiki wrote:

a menoni qe ka faj kjo qupa qe ka leju a ai kastraveci qe ka inqizu e qe e ka qkep kishe e bona nomin
 nuk ban bre kshtu asht pa lidhje shum me inqizu valla
 __________________
Anonymous

Date:
Permalink   

po keq osht me inqizu bre a kikidisbeliefdisbeliefdisbeliefdisbeliefdisbeliefdisbeliefdisbeliefdisbeliefdisbeliefdisbelief

__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

kiki wrote:

a menoni qe ka faj kjo qupa qe ka leju a ai kastraveci qe ka inqizu e qe e ka qkep kishe e bona nomin
 __________________
Anonymous

Date:
Permalink   

ani  de  mire si  ta ka frajere kurqa  seshte hahahabiggrin

__________________
studenqanali

Date:
Permalink   

furiousfuriousfuriousfuriousUne mu kan per veti ja kisha shti at telefon ne goj ja kisha qi nanen e kisha myt en venfuriousfuriousfurious

__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

haxhiu wrote:

    e   qysh more gjinja bojn ksi sene me ja shti ne goje e robt .......


 __________________
Anonymous

Date:
qifsha robt e majmunave
Permalink   


nohttp://radiovushtrria.tk/__________________
Page 1 of 1  sorted by
 
Tweet this page Post to Digg Post to Del.icio.us


Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard