Post Info TOPIC: Pse ne kosov po rriet numeri i PEDERAVE?? Na kurr nuk kina pas tradit keta???
ferizajlija???

Date:
Pse ne kosov po rriet numeri i PEDERAVE?? Na kurr nuk kina pas tradit keta???
Permalink   
__________________
adam

Date:
Permalink   

winke winke winke, cka je kunder edhe en jemi qenje nejrzore  ferizaj ta hongsha veshin

__________________
ferizajlija???

Date:
Permalink   

hej  njeri po tutana met than ma hakesh karin...se pederait i kini marak?????


Qisha..... klloshroin e nanes, zoti e ka e kan lan 1 mashkull edhe 1 femen...e ti qa karin po do me shku krejt kundur>>?e? per mu juve, duhet mi ja qi krejve nanat pidh... hooooooooo


shkoni krejt pidh t`nanes te juve.....__________________
Japani

Date:
Permalink   

qyre ferizajli, pernime qikjo dukuri e ka kaplu goxha shum qetash shoqerin kosovare, veq ni sen nuk po pajtohna me ty qe nuk po thu nuk kena pas tradit, jo ferizajli, na nuk kena qen transparent se pedera ka pas prej kohesh. Une e njoh njeriun qe i ka qetash 52 vjet edhe ka femijë edhe krejt frik m'ka than se u martu per shkak te rrethit edhe per shkak me ja ba qejfin babes t'vet, aj ka than qe gjithmon e kan terhjek mashkujt po ska mujt me realizu at anderr se edhe nese ka pas pedera kurqysh ska mujt ai mi marr vesh qe jan te till. Une i kam shum merzi, e kom pas ni gjakovali ne grup ne fakultet, nja qe o frizerk shum e kam urrejt kur e kam pa, shum m'ka norvozu shpesh her mu ka hidh mi qi nanen edhe me rreh, po nuk ke qka me ba aj nuk o ba i till prej qefit. Ferizajli une nuk jam mjek po po te tregoj se shume njerez lindin te keqeformuar seksualisht edhe ajo ndikon ne trurin e tyre edhe ata nuk muin mi dallu ndjenjat si na. Ka shum njerez se e kan ni koqe edhe ni vezor do me than nuk ka pas zhvillim te mir kur o kan ne barkune nanes t'vet, te disa kjo ndikon edhe bahen si femra ne jeten e perditshme e te disa nuk vrehet hiq. Po neve nuk duhet me na brejt ky sen se e deshem apo jo kjo eshte diqka qe ka ndodh ne qdo shoqeri.


Pederat qe kan lind pedera (keqformuar seksualisht gjynah edhe respekt) a ka edhe pi atyre qe bahen pi qejfit, e qatyne duhet me jau qi at f..... se po na prishin vendin edhe shoqerin__________________
ferizajlija???

Date:
Permalink   

Japani wrote:


qyre ferizajli, pernime qikjo dukuri e ka kaplu goxha shum qetash shoqerin kosovare, veq ni sen nuk po pajtohna me ty qe nuk po thu nuk kena pas tradit, jo ferizajli, na nuk kena qen transparent se pedera ka pas prej kohesh. Une e njoh njeriun qe i ka qetash 52 vjet edhe ka femijë edhe krejt frik m'ka than se u martu per shkak te rrethit edhe per shkak me ja ba qejfin babes t'vet, aj ka than qe gjithmon e kan terhjek mashkujt po ska mujt me realizu at anderr se edhe nese ka pas pedera kurqysh ska mujt ai mi marr vesh qe jan te till. Une i kam shum merzi, e kom pas ni gjakovali ne grup ne fakultet, nja qe o frizerk shum e kam urrejt kur e kam pa, shum m'ka norvozu shpesh her mu ka hidh mi qi nanen edhe me rreh, po nuk ke qka me ba aj nuk o ba i till prej qefit. Ferizajli une nuk jam mjek po po te tregoj se shume njerez lindin te keqeformuar seksualisht edhe ajo ndikon ne trurin e tyre edhe ata nuk muin mi dallu ndjenjat si na. Ka shum njerez se e kan ni koqe edhe ni vezor do me than nuk ka pas zhvillim te mir kur o kan ne barkune nanes t'vet, te disa kjo ndikon edhe bahen si femra ne jeten e perditshme e te disa nuk vrehet hiq. Po neve nuk duhet me na brejt ky sen se e deshem apo jo kjo eshte diqka qe ka ndodh ne qdo shoqeri. Pederat qe kan lind pedera (keqformuar seksualisht gjynah edhe respekt) a ka edhe pi atyre qe bahen pi qejfit, e qatyne duhet me jau qi at f..... se po na prishin vendin edhe shoqerin


 A SI QA JAPAN QE KUR KAM HI NE KET FURUM  NA 2 KURR NUK KINA SHKU DAKORD>>>???


GJTHMON E KINA KUNDERSHTU NJERIN TJETERIN???


PO SOD E KINA MEDIMEM E NJEJT???


UN KAM DEGJU SE ATA, PEDERATE DE, LINDIN ME ORMONE TE FEMNES. EDHE KJE PO RRITET PER SHKAK QE ABIENTI GJTHMON E MA SHUM PO DOTET?? E KJE PO NDODH QE I MODIFIKON QELIZAT NJERZORE?


PO NE KOSOV PO NDODH NDRYSHE, NJERZIT PO BEHEN PEDERA VIQ ME U BA SI EVROPIJANET>>??? KETA NJERZ NUK JA NERMAL, DUHET MI JA  qi n....?__________________
Gjakovari

Date:
Permalink   


Japani wrote:

qyre ferizajli, pernime qikjo dukuri e ka kaplu goxha shum qetash shoqerin kosovare, veq ni sen nuk po pajtohna me ty qe nuk po thu nuk kena pas tradit, jo ferizajli, na nuk kena qen transparent se pedera ka pas prej kohesh. Une e njoh njeriun qe i ka qetash 52 vjet edhe ka femijë edhe krejt frik m'ka than se u martu per shkak te rrethit edhe per shkak me ja ba qejfin babes t'vet, aj ka than qe gjithmon e kan terhjek mashkujt po ska mujt me realizu at anderr se edhe nese ka pas pedera kurqysh ska mujt ai mi marr vesh qe jan te till. Une i kam shum merzi, e kom pas ni gjakovali ne grup ne fakultet, nja qe o frizerk shum e kam urrejt kur e kam pa, shum m'ka norvozu shpesh her mu ka hidh mi qi nanen edhe me rreh, po nuk ke qka me ba aj nuk o ba i till prej qefit. Ferizajli une nuk jam mjek po po te tregoj se shume njerez lindin te keqeformuar seksualisht edhe ajo ndikon ne trurin e tyre edhe ata nuk muin mi dallu ndjenjat si na. Ka shum njerez se e kan ni koqe edhe ni vezor do me than nuk ka pas zhvillim te mir kur o kan ne barkune nanes t'vet, te disa kjo ndikon edhe bahen si femra ne jeten e perditshme e te disa nuk vrehet hiq. Po neve nuk duhet me na brejt ky sen se e deshem apo jo kjo eshte diqka qe ka ndodh ne qdo shoqeri.
Pederat qe kan lind pedera (keqformuar seksualisht gjynah edhe respekt) a ka edhe pi atyre qe bahen pi qejfit, e qatyne duhet me jau qi at f..... se po na prishin vendin edhe shoqerin
Si duket ketij "japanit" qaj Gjakovalia ja paska lone omel

__________________
ferizajlija???

Date:
Permalink   

hej japan gjakovari te ka ngushtu keq bre, a nuk do mi ja kthy pergj. aaaaa??

__________________
Japani

Date:
Permalink   

Gjakovari wrote:


Si duket ketij "japanit" qaj Gjakovalia ja paska lone omel


Hej une ferizajli nuk po guxoj me ja kthy. Me Gjakovar nuk munesh mu shty se ata jan nja 80 vjet para neve a.


ama jan 80 vjet para neve te qim n'both, edhe arsyeja tjeter eshte qe nuk flas me pedera. Hej a po e din na ktu qe thojna ma qifsh ka*in, gjakovart po thojshin ma qifsh Bothen hahahaha.


M'falni gjakovar veq qeshtu ju ka dal emri edhe jo qetash po moti kohë.__________________
ferizajlija???

Date:
Permalink   

hej  Japan edhe une kam degju se do gjakovar pe perdorshin qat  fjali????   pa ofendime aaaaaa??


 


hej viq esht e vertet se gjakovart jan para neve>>>>>??? 80 vjet jo ama boll per mu kan qasi?? __________________
skom

Date:
Permalink   

po pajtona me Japanin... pedera ka pas gjith..po nuk kan mujt me shpreh per shkak te shoqris qe e kena pas..... e shumica jon martu veq per shkak te rrethit.


E qita pederat e ri qe jon.. n'kohen e tashme.. shumica jon ne lidhje me burra te martum... qe jon pak ma me pervoj :P .. osht e vertete qe.. 90% lindin te tille.__________________
dardani-pr

Date:
Permalink   

skom wrote:


po pajtona me Japanin... pedera ka pas gjith..po nuk kan mujt me shpreh per shkak te shoqris qe e kena pas..... e shumica jon martu veq per shkak te rrethit. E qita pederat e ri qe jon.. n'kohen e tashme.. shumica jon ne lidhje me burra te martum... qe jon pak ma me pervoj :P .. osht e vertete qe.. 90% lindin te tille.


Po te shoh qe je ka shkrun kapak si mendueshem me do pika e me emocione.


MOS JE EDHE TI QASI QE JE MARTU PER SHKAK TE RRETHIT??


 __________________
GjakovaRI 2

Date:
Permalink   

HEJ JAPAN TI SHKERDHESHA ROBT NJO KA NJO TE MADH ETE VOGEL EN ZUZE TE PIDHIT E TE BOTHES,

EDHE ATE ME PIKE TE LEZETIT.

MOR BULASH TI SHKERSDHESHA BIRAT E HUNVE,


PS: E DIN TI PSE PEDER

__________________
Gjakovari

Date:
Permalink   

Hej Japan hajde merri motrat se tu qin boll!

__________________
ferizajlija???

Date:
Permalink   

Gjakovari wrote:


Hej Japan hajde merri motrat se tu qin boll!

hey japan jepi pergj... qa korin u ba adhahile???

__________________
pa emer

Date:
Permalink   

ferizajlija??? wrote:
ej njehere mos u shani se palidhje e pse po rritet numri njerzeve homo  se di ama gjithmon kan egzistu apo jo edhe atij qe e ka shkru se ambienti i modifikon hormonet a qka dreq a i ka ndi keto fjale ne discovery chanel a qka ? edhe nuk besoj s eduhet mi gjyku njerzit  ne baze te preferencave  te tyre seksuale a po e ben ti ket ferizajli qe e ke bo kete pyetje?

__________________
ferizajlija???

Date:
Permalink   

pa emer wrote:


ferizajlija??? wrote: ej njehere mos u shani se palidhje e pse po rritet numri njerzeve homo  se di ama gjithmon kan egzistu apo jo edhe atij qe e ka shkru se ambienti i modifikon hormonet a qka dreq a i ka ndi keto fjale ne discovery chanel a qka ? edhe nuk besoj s eduhet mi gjyku njerzit  ne baze te preferencave  te tyre seksuale a po e ben ti ket ferizajli qe e ke bo kete pyetje?

hey ooooooooo ti both qim.... ishalla nuk je qasi? oooooooooooo nanan ja qisha krejve pederve... bre nanen pidh... per mu i kisha kall  ne qender t'ferizajit, bre ropt pa ja qi mos e lasha???????

__________________
pa emer

Date:
Permalink   

eju o tipi qka po te duket vetja ty ai eshte mendimi jem edhe ti s ke qka bon as ne ate ,,ferizajin e famshem nuk munesh me i kalll ti si pike e dyte ty se di qka po te duket vetja a po mendon qe je shum i mire q epo shan a qka  edhe diqka shum te vogel une nuk jam homoooooooo gayyyyyyyyyy as qka dreq okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk jam e gjinise se kundert me ty tung se s po shkruj mo se ss tek koke ne veti ti__________________
ferizajlija???

Date:
Permalink   

pa emer wrote:


eju o tipi qka po te duket vetja ty ai eshte mendimi jem edhe ti s ke qka bon as ne ate ,,ferizajin e famshem nuk munesh me i kalll ti si pike e dyte ty se di qka po te duket vetja a po mendon qe je shum i mire q epo shan a qka  edhe diqka shum te vogel une nuk jam homoooooooo gayyyyyyyyyy as qka dreq okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk jam e gjinise se kundert me ty tung se s po shkruj mo se ss tek koke ne veti ti

hey a t'kam sha ty? jo! tani qa korin po do?

__________________
Lulja

Date:
Permalink   

hej njerez,si duket kjo teme ju ka mpi mendet te gjitheve!ckeni kunder pederave ju o njerez,po edhe ata kane te drejte te jetojne te shijojne jeten edhe pse pak me ndryshe se njerezit normal,gjithsesi sot cdokush mund ti shpreh ndjenjat e veta sic don vete.qe ne kosove,shqiperi apo kudo ne bote ska aspak rendesi,se pederat skane lind sot,pedera ka pas prej kohesh,por sic shkruante njeri ata kane pasur frige ti shpalojne ndjenjat,frige nga familja e shoqeria.homoseksual apo heteroseksual,njeriu eshte njeri,dikush i shpreh ndjenjat mashkullit,dikush femres!mos u beni aq prapanike dhe pranoni ne shoqerine tuaj,sepse te gjithe kane frige nga rrethi dhe tradita se mos do jene jo te mosmirepritur andaj edhe fshihen,pa guxuar te tregojne se kush jane dhe cka ndjejne!po te mendoj ndonjeri nga ju se jam peder,vec ngaqe shkruaj keshtu e ka gabim,jam femer dhe hetero.gjithsesi kam nje rreth te ngushte shoqerie ku ka edhe pedere,gje qe fare nuk me pengon dhe qe i pranoj ashtu sic jane...


            me respekt:lulja__________________
ferizajlija???

Date:
Permalink   

Lulja wrote:


hej njerez,si duket kjo teme ju ka mpi mendet te gjitheve!ckeni kunder pederave ju o njerez,po edhe ata kane te drejte te jetojne te shijojne jeten edhe pse pak me ndryshe se njerezit normal,gjithsesi sot cdokush mund ti shpreh ndjenjat e veta sic don vete.qe ne kosove,shqiperi apo kudo ne bote ska aspak rendesi,se pederat skane lind sot,pedera ka pas prej kohesh,por sic shkruante njeri ata kane pasur frige ti shpalojne ndjenjat,frige nga familja e shoqeria.homoseksual apo heteroseksual,njeriu eshte njeri,dikush i shpreh ndjenjat mashkullit,dikush femres!mos u beni aq prapanike dhe pranoni ne shoqerine tuaj,sepse te gjithe kane frige nga rrethi dhe tradita se mos do jene jo te mosmirepritur andaj edhe fshihen,pa guxuar te tregojne se kush jane dhe cka ndjejne!po te mendoj ndonjeri nga ju se jam peder,vec ngaqe shkruaj keshtu e ka gabim,jam femer dhe hetero.gjithsesi kam nje rreth te ngushte shoqerie ku ka edhe pedere,gje qe fare nuk me pengon dhe qe i pranoj ashtu sic jane...             me respekt:lulja


aaaaaaaaaaaaaa bre ti me emer t'femres qa je tu tu than, e di qe je qasi mos t'vjen marre trego qe je peder oki.


A di qa esht problemi: qe nuk muj mi pa me sy  bre p**** e nanes ja qifsha.__________________
Shabani

Date:
Permalink   

O ferizajli a ka qender nferizaj a? Ani kush fol per pedera njeri qe e ka hup virgjinitetin me naj pel a naj lop a naj magaric... Perndryshe ato gabime hormonale mujin me ndodh se qifti i juj i ka martu qikat me djemt pej parase me lind e jon kon kusheri tafert edhe jon lind mutanta...

__________________
EKB

Date:
Permalink   

Moti spasna shkru po sun u durova


Shype krejt qa dini me bo osht em kritiku me nenqmu me sha etj etj... Sa po muj em pa as ni sekond sjeni ul me menu qa pernime menoni per kta njerz po keshi shkru pak ne mllef e pak me menu tjert qe jeni burra te fort e demek pi shajm pederat. Sdi a pajtoheni me mu po edhe qe spajtoheni so dert i madh, veq secili njeri ka te drejt ta zhvilloj seksualitetin e vet qysh te don ai vet. Homoseksualet ose biseksualet maspari jan njerz e gjethqka tjeter e tani jan psh homoseksual diqka qe juve sju intereson, si qysh sju intereson a ma qon mu hajdari a hyseni njejt se o problem i jemi. Osht e vertet qe shpesh here osht problem gjenetik a hormonal a kumedit e shpeshher lajmerohet ni deshir per gjini e njejt veq qashtu, po une personalisht i respektoj te dy rastet bash per faktin qe so pune  e jemja. kam edhe shok edhe shoqe qe i takojn ktyre grupeve edhe ndaq besoni e naq mosni veq kurfar dallimi (si shok o fjala) skan prej atyne qe na ju thojm "normal". perkundrazi jon ma te perkushtum edhe shok ma te mire.


Kanihere o mire me provu me kon ma te kuptushem se sosht e thon krejt me menu si ju ose me vepru si ju shyqyr qe sjemi krejt te njejt se ish kon shum bajat a po?


numroni deri ne 10 para se me dhi muhabetin nto


e tash tju kallxoj qe jom femer edhe "normal" a... edhe njo prej atyne te rrallave ne kosov sidomos qe e respektoj mendimin dhe deshiren  e te tjetreve pamarparasysh a me pelqen a jo.


papa__________________
prishtinalia

Date:
Permalink   

oooooooooooo ty motre e kejt familjen ta qifsha se ju nuk jeni pederra po jeni bulasha te kqi qe si keni 50cent ne xhep e doni kishe po hina ne evrop bre evropa nanen jau qift.

__________________
pshurrani zvicres

Date:
Permalink   

shiptari po e shan shiptarin.


ohh ju pedera...rrini pash zotin rehat. po qysh qihet burri n'both? spo ki kastravec a? ose banane? aiii...marri bre.

pederija (spo di qysh mi thon, jom rrit ne zvicer, as viktori kta se din)....nuk osht smundje, pederija vjen ka e shpujna dallash.

kosova po ka plot femra se po e lypin....lypnja edhe ju, bostonin, arren, ose bothen.

__________________
EKB

Date:
Permalink   

badihava me lop sfolet


qashtu o qysh po thuni ju


e qy zvicran pom doket qe pot shoh me rus te zvicres neper garazha. po shyqyr qe spot shohim edhe spe di kush je se sahora ta gjej partnerin.


magar te shkretit__________________
Qika

Date:
Permalink   

A jeni normal pashe zotin !?


Ani ju po doni me " qele " teme e me fol...ju honksha ment juve!!!.


 Po s jeni ju per me fol, me fol si njerez...


A dini qe ka njerez qe prej kur  kane linde ma t afert i kane meshkujt edhe jane ttterhjekun prej tyne...e cka tash ? a duhet mi vra ata njerez ? A duhet me t vra TY qe prej kur ki linde , ki lind " debill" qe vec kqyr mu kap mu rreh , mu perla , e me qu " ferrka"!?


ma s pari i kisha vra qata qe e kane gojen e madhe e trunin sa grima :D e per tjere le t jane qysh jane..i rrespektoj qashtu qysh jane... n ocftse kane tru edukate kulture.


kaloni mire djema..mos u perlani shume...kapni lexoni naj sen t hajrit ma mire e keni :) se mu marre me "pune t hallkit"


baj baj


 __________________
Tetova

Date:
Permalink   

Hej o mileti poshter...


po ju nuk jeni mir me mend bre.. lexova un ma nalt se disa thun prej n`lindje osht peder.. oo zoti ka fal 1 femen edhe 1 mashkull... po qato pederat krejt bohen prej qefit.. edhe ato duhet mu zhduk.. t`isht prej n`lindje kjo pun do ta kuptojshin krejt.. edhe ka mos do kisht ka pak.. shko n`GJAKOV ki sa t`dush qija nonen krejt pedera jon ato.. e si jon bo njoni mbas tjeteri edhe osht perhap.. hajt me t`mira m`falni se n`derhina__________________
Anonimusi

Date:
Permalink   

Tetova wrote:Hej o mileti poshter...


po ju nuk jeni mir me mend bre.. lexova un ma nalt se disa thun prej n`lindje osht peder.. oo zoti ka fal 1 femen edhe 1 mashkull... po qato pederat krejt bohen prej qefit.. edhe ato duhet mu zhduk.. t`isht prej n`lindje kjo pun do ta kuptojshin krejt.. edhe ka mos do kisht ka pak.. shko n`GJAKOV ki sa t`dush qija nonen krejt pedera jon ato.. e si jon bo njoni mbas tjeteri edhe osht perhap.. hajt me t`mira m`falni se n`derhina

Njeri bahen shum prej qefit po ka plot qe lindin te keqformuar seksualisht siq e kishte cekur edhe Japani pak ma lart. Nanen jav qifsha krejt Pederave. Asi jo sjav qij se munet me u shtu numri i pederave se qato nana garant kan far te metehahahahah
Hajt bre shkoni ne pidh te nanes pederat e kqij__________________
i forti

Date:
Permalink   

ta qifsha at moter npidh npaq moter ta dhunofsha se me kon sen ju kisha zhduk pi ksaj bote familjen tdektit ti qifsha ti dhunofsha krejt femnat nshpi qe i ki masi ju kokni tlidht mas mashkujve krejt familjen krejt robt pidha qa i ki qi dhunofsha se jo me ti qi po me ti dhunu edhe boll um dhimet hitleri qe o dek e nuk e kan lon me ju faru krejtve me jau qi ato motra se veq ai ju ka dal hakesh motrat ja qifsha qatina qe o peder motrat familjen krejt femnat e shpis ja qifsha se meritoni me rrnu ju skeni per qa

__________________
udhtari

Date:
Permalink   

PERSHENDETJE    EDHE PEDERAT NJERZ JAN  po aty ne ma shum ja u kona kastravecin.    ku dashta te ja u tregoj ni ngjarje,   q emu me ka ndodhur, une mbasi banoj ne  manheim ne germany  edhe  me do shok te mie kem  qen  ne ni( puf bordel)   edhe  hynem me ni ndertes    edhe aty pari ken dy  bukuroshe m ete vertet modele   edhe po pys  sa kushton tek jue    30 eu  ok tu bisedu me ta  ne gjuhen  allemanqe   edhe po ja kthej ati shokut  shqip  qa po  te doket  a te pelqen se pidh i fort te koka nat moment ma kthej shqip   mos mendo se vec ti din shqip uuuuuups thash shqipe je   aji ajomu pergjigje poe    ok deshta te hy mbrenda mabsi edhe shqipe ishe  edhe aj shoku   ekish pa sditur qe  ai ajo q eka qen mashkull dhe E PASKA SHARTUE PENISIN  dhe qenka boe  femer    pra ai ajo    e vetmja  gje qe mundesh ta  vertetoesh esht  spe  di shqip siq i thojn asaj pjeses te   fyti ajo gunga  aty u dieke.    ma voon mbas do informatave qe morra  e vertet esht se ai ajo qe punone ne  puff bordell ne maheim  shqipetar shqipetare ishte  po nga perardhjen e kishe  smundme ta die me te vertett   nuk kini rren njerz aq  efort ishte  qe krjet missat e kosoves 0 pi loke   nese nuk beson jue shkoni n emanheim e e shifni    personalisht me qit doren ne zemer  kesh ka hye me iq niher por aj shoku me tregoj edikur edhe kari smu qojke kisha ndjenja jo te mira edhe e lash pa e iqe    __________________
KONZERVATORI

Date:
Permalink   

bulashat duhet mi kall per se gjalli,qikaq ma shum ska aty kili mili,edhe lezbejkat njejt.......

__________________
SHKUPI

Date:
Permalink   

ME GJAKOVART DO TE HYM NE EVROPE ;) RINE DY SHOKE TU BISEDU NE GJAKOVE DHE ATY PARI KALON NJE VAJZE NJANI THOT PAPA QFAR DHIPI E TJETRI THOT KUKUU ME JA PA VLLAVIN QFARE COPE ASHT BJEN NE TOKE HAHAHA LAHET GJAKOVARI DHE DEL PARA PASQYRES ME PESHQIR DHE I SHEF BYTHT E VETA E JU QOHET RAKI E KY I THOT ULU MOR BUDALL SE BYTHT E TUA JAN HAHAHA

__________________
RODOX

Date:
Permalink   

SHKUP mos kallxo mo ksi fore t lodhta t vitit 2  ktu, hajt pash kon ki mos mo.

__________________
MUSLIMANI

Date:
RE: ALLAHU KA ME I DENU ME XHEHNEM
Permalink   


ELHAMDULILAH QE EKEMI ALLAHUN EDHE GJDO VEMER E MIRE DHE EKEQE PER PARA ALLAHUT KEMI ME U GJYKU,ALLAHU I SHKATRROFT E PASTROFT PREJ NJERZVE TE KEQINJE.

__________________
sexi-rexi22@hotmail.com

Date:
RE: Pse ne kosov po rriet numeri i PEDERAVE?? Na kurr nuk kina pas tradit keta???
Permalink   


Te nderuar,


Arsyja eshte, sepse tash afer tere bota eshte e ndaluar te kene pederat ligjet e veta, dhe keshtu ja jep nje fuqi shume te madhe perderav te kosoves te kene nje ndjenj se edhe ata kane nje drejt diku te aformohen me te tjere pedera.


Une nuk besoj se kjo ka filluar te ndodhet tash, por ka filluar me heret. une njoh shume njerez qe mirren me kete pune prej moti kohesh, por nuk kane pase mundesi ti tregojn dikujt dhe akoma nuk kane mundesi te tregojn te verteten e ati personi se si ndihen si pedera. Une besoj se pederat kane lindur keshtu dhe nuk mund te nrrojn sexualiltetin e vet. Ata dot thote nuk kan ndjenja per femra, por per meshkuj. Sikur per lesbians eshte e njejta gje besoj.


tung tung


sexi-rexi


 __________________
basstard

Date:
Permalink   

Paj Shiqoni...peDerAt skan FAj


 Faj  ka  edhe Lyp qi none  BAba   qe sja ka rRas karin Grus  mir


Qato GRuja ka mbi ZotRu nKaUq<nshtrat>


tana Fmija po perget  ose po gan kah nona,,,kah femnat ma shum  gaghahahahhahah


shkass shef njeri qija  nonen  tyrli far  pederi  ,,,haj runa zot


 


deri tash ska peder qe se kom kput qytek...... mu laritke...pasha zotin kom mi vra kejt.....


ku ke pa mu shmin Kat   edhe me VEsh BODy   gjali buurrr__________________
nicky boy

Date:
Permalink   

U rrit numri i pederave te na ne Kosove se u rrit jashzakonisht shume  numri i djemeve ne Gjakove!!!!!!

__________________
ferizajlija???

Date:
Permalink   

nicky boy wrote:

U rrit numri i pederave te na ne Kosove se u rrit jashzakonisht shume  numri i djemeve ne Gjakove!!!!!!biggrinbiggrinbiggrinbiggrinbiggrinbiggrinbiggrinbiggrinbiggrinbiggrin__________________
gjakovaret

Date:
Permalink   

o nonen ju qifshin krejt gjakovart. nonen e motrat tonve. po pederat e juaj vijin ne gjakove mi qi po sju rras kerkush veq shka i bojin hajgare me ata. na vije mire qe merreni me pune tona sepse ne e kemi me lehte kur nuk kemi derte (qe na bani ju). per fund KUSH NA KA INATIN JU SHKERDHEFT NONAAAAAAAA


HAHAHAHAHAHAHAHAHA\
VAZHDONI BISEDEN NESE JU BAN JUVE JASHT GJAKOVES.


P.S. NA JENA "ZOT" PER JU PEDERA. 
edhe dishka. qaj qe fol keq per shokun, niset prej vetit.heheheheh shtini trrunin pak en perdorim e do ta kuptoni. shpresojme...... __________________
Tech

Date:
Permalink   

O familen n`pidh duhet me ja qi pederave duhet me marr ni armatur 12-tshe e me n`xeh si mir e me ja shti n`zuz t`bothes me jav qi at nan qe e ka pjelll

__________________
boyy usa

Date:
Permalink   

o daj po qijav nonen pederave  leni rehat se mej boo mi rrok mej rreh sujn ngina kurr  tuj rreh  jav qifsha motren  o daj po kta qato punt ikshiren mej shku qeter kujna permas 
qe une po jav tregoj ni rast breh  ni djal aty ne katunt temin asht peder qetash pseh asht asht pseh me zorr e ka ih pidhi nonen burri plak eka qih me pare   po na shiptart mas pareve trenomi  more qifsha paret qija nohnen nime pe loh mem qih aji ninqimi

__________________
boyy usa

Date:
Permalink   

o njer spo dih qa me ju tregu ma shum
kshirne udhen tuaj leni pederat se vet kan mu nal
hey japan shoqy ty mos je vet peder se edhe ty ta paha qy nonen naj kushi lej dajt njerzit rehat o pidh nonen

__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

gjakovaret wrote:

o nonen ju qifshin krejt gjakovart. nonen e motrat tonve. po pederat e juaj vijin ne gjakove mi qi po sju rras kerkush veq shka i bojin hajgare me ata. na vije mire qe merreni me pune tona sepse ne e kemi me lehte kur nuk kemi derte (qe na bani ju). per fund KUSH NA KA INATIN JU SHKERDHEFT NONAAAAAAAA


HAHAHAHAHAHAHAHAHA\
VAZHDONI BISEDEN NESE JU BAN JUVE JASHT GJAKOVES.


P.S. NA JENA "ZOT" PER JU PEDERA. 
edhe dishka. qaj qe fol keq per shokun, niset prej vetit.heheheheh shtini trrunin pak en perdorim e do ta kuptoni. shpresojme...... 
 __________________
Anonymous

Date:
Permalink   

ej qka po ban aje mier


__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

merruni me pune tjera o vllezer lereni njerezit te shijojne ate pake jete se si e qive pidhin si te te qine ne bythe ska gja ma mire provojeni nihere eshte shume i omel kari ta kenaq bythen edhe gojen

__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

ja ne gjakove jan zvoglu e ne pr fr jan shumu hahahhahahah se kem lan na ma tash ju mirrni me keto pun se neve bajte nu ka ba hahah tungi

__________________
Anonymous

Date:
RE: Ew
Permalink   


Ew mazamakeq  met  ardh  mbare  qe jemi  shqiptar po  e shikoni  cfar  bejn ktu  ne  kosov  i  bejn fotot qe nuk  jan  per mu  qit  ne internet  edhe  i  keqperdorin  mbare o  kjo  cfar  beni  po lereni  let  jetojn me   ato  te  vetat siq o  ooooooooooo  bre  kurgja nuk  ka ba shkau  qka u  duft me  bo   gjyna gjyna qe jemi  shqiptar  bre  e kuku  po shikojeni  jeten  e  juve  bre  mat  kqit njerez  per  ket  jan  nga FERIAJI

__________________
Anonymous

Date:
RE: Pse ne kosov po rriet numeri i PEDERAVE?? Na kurr nuk kina pas tradit keta???
Permalink   


Motren jav qifshna krejve qe jeni qetu me ksi frrka qe po hanii__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

ej winke winke a ki naj nr__________________
Anonymous liridon

Date:
Permalink   

Shtrohet peyetja A KA NJEREZ QE NUK JANE HOMOSEKSUAL POR QE BEJN SEKS ME MESHKUJ?

Dikush nuk eshte HOMO po e ben nga qefi ose lezeti seks me nje femer ose mashkull por, dikush eshte edhe jeton jeten FALLCE POR NE REALITET NE SHPIRTE DHE ZEMER E NDJEN MASHKULLIN ka SEKS ME GRUAN E TIJE  EDHE KRIJON FAMILJE PER HIR TE ASAJ QE ESHTE UDHZU NGA FAMILJA BINDJA PER TE LIND FEMIJE E SHUME ARSYE TJERA FEJA RRETHI FAMILJA POR NE REALITET ESHTE GAY APO HOMO-

MEGJITHSE NUK JAM POR ESHTE KESHTU NGA SHUME QE KAM PA EDHE DEGJU POR EDHE NESE DO TE ISHA? 

DO E KISHA PRANU ASHTU SIQ DO ISHA QKA NORMALE DO TE ISHTE NE JETEN TIME PERSONLE__________________
1 2  >  Last»  | Page of 2  sorted by
 
Tweet this page Post to Digg Post to Del.icio.us


Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard